작성자 Alfredo 작성일24-06-10 04:54 조회10회 댓글0건

본문

Παρακολούθηση Αναζήτηση της Κοπέλας που Ξέφυγε κατά την Επιχείρηση στη Νέα Φιλαδέλφεια Κινητού Παρακολούθηση Κινητού Πλήρωσε σε ακόμα ένα Ευρωπαικό παιχνίδι το πολύ άσχημο Παρακολούθηση Κινητού: Αντιδράσεις στην Παρακολούθηση Κινητού: Παρακολούθηση Κινητού Πολιτικές Κινήσεις και Δημοκρατικά Ζητήματα Παρακολούθηση Κινητού Προέδρου Παρακολούθηση Κινητού ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ: Παρακολούθηση Κινητού Ερωτήματα και Αντιδράσεις Αντιδράσεις στην Παρακολούθηση Κινητού: Πολιτικές Κινήσεις και Δημοκρατικά Ζητήματα Η Εφαρμογή StealthGenie και Τα Ηθικά και Νομικά Ζητήματα ξεκίνημά του..."
Eurocup: Ραντνίτσκι - Πανιώνιος 84-77 Παρακολούθηση Κινητού

Πλήρωσε σε ακόμα ένα Ευρωπαικό παιχνίδι το πολύ άσχημο ξεκίνημά του

Tην ήττα με 84-77 από τη Ραντνίτσκι Κραγκούγεβατς γνώρισε στη Σερβία ο Πανιώνιος, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Eurocup

Σε ακόμα ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι του το συγκρότημα του Γιάννη Σφαιρόπουλου δεν ξεκίνησε καλά και βρέθηκε από νωρίς να κυνηγάει στο σκορ (6-2 στο 2’).

Οι φιλοξενούμενοι επιχείρησαν να ανατρέψουν άμεσα την κατάσταση, μείωσαν σε 16-15 στο 7’, αλλά οι Σέρβοι δεν έχασαν την ψυχραιμία τους και ελέγχοντας απόλυτα το ρυθμό έκλεισαν μπροστά το πρώτο ημίχρονο με 41-35.

Η κατάσταση δεν άλλαξε στο δεύτερο μέρος με τον Πανιώνιο να μην βρίσκει λύσεις στην επίθεση και μοιραία να μένει στο -18 (68-50) στο 30’.

Η Ραντνίτσκι Κραγκούγεβατς συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και στην τελευταία περίοδο, δεν λύγισε στην ύστατη προσπάθεια της ελληνικής ομάδας να ξαναμπεί στη διεκδίκηση της νίκης (79-73 στο 37’) κι έφθασε στην τέταρτη νίκη της σε έξι αγώνες της στο φετινό Eurocup. Στο 3-3 έμεινε ο Πανιώνιος.